Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Sněhuláci vločky hvězdy polyst » Sněhulák 100 cm polystyren - sada na domácí výrobu


        

Sněhulák 100 cm polystyren - sada na domácí výrobu

P

 

Konečná cena:
970,00 Kč ( NEJSEM PLÁTCE DPH )

 

 

Sada na výrobu 100 cm sněhuláka včetně buřinky a podstavce.

Skládá se z dutých polystyrenových koulí o průměrech 40 cm, 30 cm, 20 cm. Dále obsahuje dutou polokouli o průměru 20 cm a rozříznutý kruh o průměru 26 cm (buřinka), polystyrenového kuželu (mrkev), polystyrenového uhlí (knoflíky), polystyrenového podstavce, což je kruh o průměru cca 26 cm a bambusovou špejli na spojování koulí.

Nejdříve nabarvíte mrkev (nos),  uhlí (knoflíky), slepíte buřinku (polokoule průměru 20 cm a rozříznutý kruh) a také nabarvíte. Vše nabarvené dáte uschnout někam dál od pracovního prostoru.

Pak slepíte duté polokoule tak, aby vznikly 3 koule. Vše necháte patřičně zaschnout.

Pak špejlí propíchnete prostřední kouli v ose tak, aby na každé straně přečníval přibližně stejný kus a  začnete lepit hustým lepidlem (stačí hladká mouka a voda) koule tak, že postavíte největší kouli do stojanu, nanesete na ní (na vrchol) lepidlo a napíchnete na vrchol prostřední kouli se špejlí a necháte zaschnout. Pak zas na vrchol nanesete lepidlo a napíchnete nejmenší kouli a zase necháte patřičně zaschnout.

Pak nalepíte knoflíky, namalujete oči a pusu, přilepíte nos a dáte mu na hlavu klobouk. Můžete mu půjčit i svojí šálu aby mu nebyla zima.

Na lepení lze použít i polyuretanovou pěnu