Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Doprava
Doprava

ČESKÁ REPUBLIKA

Doprava

1. Balíky do rozměru 60x40x40 cm, na území ČR odesíláme za cenu 129,-Kč. Při zásilce větších rozměrů může být připočtena přirážka až do výše 60,-Kč/za každý balík.

2. Osobní převzetí zboží (po platbě předem na účet) je možné na adrese Praha 10, Kytínská 1571/3 nebo kdykoliv a kdekoliv, na předem písemně dohodnutém místě.

Platba

1. Platba bankovním převodem předem na účet - zákazník zaplatí předem na účet celkovou cenu a zásilku odešleme až po připsání platby na náš účet

2. Platba dobírkou - zákazník zaplatí celkovou cenu, při převzetí zásilky od dopravce. Dopravce je povinen, na požádání vystavit účet za tuto platbu.

3. Platba bankovním převodem se splatností - Pouze po předchozím písemném odsouhlasení prodávajícím.

4. Doprava zdarma je při nákupu zboží v ceně nad 2500,-Kč.

 

SLOVENSKO -

Doprava

1. Pre platbu za objednaný tovar nelze platit dobírkou, ale iba vopred

2. Cena dopravného je stanovena paušálne 240,- Kč pre balíky váhy do 5 kg, pri rozmeru balíka do 60x40x40 cm. Cena za väčšie alebo ťažšie balíky bude stanovená individuálne.

3. Doprava zdarma je při nákupu zboží nad 3500,-Kč

4. Najskôr vyčkajte na potvrdenie celkovej ceny za tovar vrátane dopravného. K úhrade Vás vyzveme ihneď, ak bude objednaný tovar na sklade.

5. Faktúra bude vystavena v Českých korunách !

Zákazníci, bývajúci pri hraniciach s Českou republikou, si nechávajú zaslať tovar na najbližšiu poštu na českej strane hranic ako Poste restante. V tom prípade platia podmienky pre Českú republiku. (Poštovné je tedy 129,-Kč a doprava zdarma je pri nákupe zboží v ceně nad 2000,-Kč.)