Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Doprava
Dopravné a balné

ČESKÁ REPUBLIKA

Doprava

1. Balíky do rozměru 60x40x40 cm, na území ČR odesíláme za cenu 129,-Kč. Při zásilce větších rozměrů bude připočtena přirážka 60,-Kč/za každý balík

2. Osobní převzetí zboží (po platbě předem na účet) je možné na adrese Praha 10, Kytínská 1571/3 nebo kdykoliv a kdekoliv, na předem písemně dohodnutém místě.

Platba

1. Platba bankovním převodem předem na účet - zákazník zaplatí předem na účet cenu zboží a cenu dopravy a zásilku odešleme až po připsání platby na náš účet

2. Platba dobírkou - zákazník zaplatí při převzetí zboží od dopravce cenu zboží, cenu dopravy a cenu za dobírku.

3. Platba bankovním převodem se splatností - Pouze po předchozím písemném odsouhlasení prodávajícím.

4. Doprava zdarma je při nákupu zboží v ceně nad 2000,-Kč.

 

SLOVENSKO -

Doprava

1. Pre platbu za objednaný tovar nelze platit dobírkou, ale iba vopred

2. Cena dopravného je stanovena paušálne 240,- Kč pre balíky váhy do 5 kg, pri rozmeru balíka do 60x40x40 cm. Cena za väčšie alebo ťažšie balíky bude stanovená individuálne.

3. Doprava zdarma je při nákupu zboží nad 3500,-Kč

4. Najskôr vyčkajte na potvrdenie celkovej ceny za tovar vrátane dopravného. K úhrade Vás vyzveme ihneď, ak bude objednaný tovar na sklade.

5. Faktúra bude vystavena v Českých korunách !

Zákazníci, bývajúci pri hraniciach s Českou republikou, si nechávajú zaslať tovar na najbližšiu poštu na českej strane hranic ako Poste restante. V tom prípade platia podmienky pre Českú republiku. (Poštovné je tedy 129,-Kč a doprava zdarma je pri nákupe zboží v ceně nad 2000,-Kč.)